سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پمپ شناور برای زهکشی و زباله در پمپ های ایده آل

انواع زیادی از پمپ ها و مکمل های مربوط به پمپاژ آب را داریم ، همچنین پمپ های شناوری برای زهکشی آب یا تخلیه آب زباله.

در این پست ما پمپ شناور ARS را برجسته خواهیم کرد.

محصولی مؤثر برای اقدامات تخلیه فاضلاب و آب باران به شبکه های فاضلاب یا مدیریت بهداشت فاضلاب ساختمان ها و شهرها ، همه آنها فعالیت های اساسی هستند که باید با احتیاط و توجه جدی در آن انجام شود ، بنابراین از خطری که نمایان می شود جلوگیری می کند. اگر آنها به سرعت از بین نروند ، برای بهداشت عمومی

 

مشاهده لیست قیمت فروش پمپ شناور

 

پمپ های شناوری ARS

 

پمپ های برقی سری ARS ، گروه های شناور هستند که به طور خاص برای تصفیه فاضلاب طراحی شده اند.

این پمپ ها توسط یک قسمت هیدرولیک و توسط یک موتور الکتریکی تشکیل می شوند. قسمت هیدرولیک دارای پروانه هایی از نوع: زهکشی ، گرداب ، تک کانال ، چند کانال و موج شکن است که به داشتن انواع عبور مواد جامد بین 6 تا 105 میلی متر کمک می کند.

بخش اساسی دیگر این پمپ فلنج های مکش و تخلیه است. آنها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مطابق با استاندارد EN 1092 (DIN 28605) از قطر 40 تا 300 ساخته شده اند و مطابق DIN 2501-PN10 حفر می شوند که همان آیین نامه است.

پمپ های برقی برند ARS گروه هایی از استحکام عالی هستند که بسیار با ایمن کار می کنند. این امر در اصل ممکن است به یاتاقان ها و شفت های بزرگ آن ، پروب های رطوبت و دما (استاندارد از 7.5 اسب) ، تا مهر و موم مکانیکی دوتایی آن و در محفظه روغن برای روغن کاری مکانیکی های مکانیکی کمک کند که از پمپ ما در برابر نشت آب محافظت می کند. .

برای نگه داشتن آن در مدت زمان طولانی در شرایط عالی ، این مارک با استفاده از روکش اپوکسی مضاعف به درمان نقاشی می پردازد. علاوه بر ارائه رنگ یکپارچه شده با پلی آمید مخصوص جهت غوطه وری و مقاومت در برابر محیط های صنعتی تهاجمی.

کلیه گروه های پمپ شناور این مارک دارای قفس سنجاب از نوع موتور الکتریکی سه فاز هستند. ضمانت دستکاری چیست

هر مدل از پمپ های زیر آب این مارک برای مصارف خاص طراحی شده است ، بنابراین انتخاب قدرت مناسب یا اینکه در هر حالت به آن نیاز خواهیم داشت راحت است. در حال حاضر ، قدرت بین 1.1 Cv از گروه های زهکشی یا سنگ شکن ها ، و 135 Cv از گروه های چند کاناله در نوسان است.

 

چگونه پمپ شناور را انتخاب کنیم؟

 

برای انتخاب یک گروه شناوری با کیفیت باید پارامترهای زیر را در نظر بگیریم:

ارتفاع مانومتر
جریان.
هدایت ph و هدایت الکتریکی.


چگالی و چسبندگی مایع برای پمپاژ. به عنوان مثال ، پمپ هایی که قادر به پمپ کردن ذرات معلق حاوی فاضلاب هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. این کارها به لطف این واقعیت است که آنها از پروانه هایی استفاده می کنند که با طراحی خود پمپ را از انسداد و مربا محافظت می کنند.


برنامه ای که پمپ برای آن طراحی شده است. در این برند می توانیم پمپ های شناوری را به دست بیاوریم: کارخانه های تصفیه فاضلاب ، پمپاژ فاضلاب فاضلاب شهری و صنعتی ، زهکشی ساختمانها و زمین ، تصفیه فاضلاب ، فرآیندهای صنعتی ، آب باران حاوی ذرات ساینده و ماسه ، آب معادن مجموعه چاله های بیولوژیکی و غیره
نوع نصب پمپ. شایع ترین آنها عبارتند از: محفظه مرطوب ، محفظه قابل حمل و خشک.

در هر صورت قبل از انتخاب پمپ شناور ما توصیه می شود از یک متخصص متخصص کمک بخواهیم. افراد متخصص و دارای تجربه عالی مانند تکنسین های ایده آل بمباس.

 

مشاهده لیست قیمت پمپ شناور